Pohádka  - Kopečkové a žáci

Pohádka vypráví o dvou Kopečcích (otec a syn), kteří pro neposlušnost zavřeli žáky do své tajné jeskyně za vesnicí. Po nějaké době jsou ale žáci postrádáni a vydává se je hledat Ruda Mstitel. Ten si na pomoc zavolá svého věčného rivala šamana Toma. Spolu pak zahraňují žáky a své spolužáky pomstí. Šaman Tom provádí mstu pomocí panenky Wůdů (Woodoo) a Ruda Mstitel pomocí brokovnice. Oba Kopečkové jsou poté odváženi do márnice. Šaman Tom a Ruda Mstitel potom oslavují mnoho dní ve své oblíbené hospůdce.

Postavy a některé detaily odpovídají tehdejším faktům. Nejedná se tedy o obyčejný, kopletně smyšlený příběh. Jakožto jeho spolužák (v tehdejší době) to mohu dosvědčit. Postavy Kopečků jsou velmi věrohodně graficky zpracovány a postavy Šamana Toma a Rudy Mstitele taktéž, ikdyž v případě posledních dvou jmenovaných jsou dokresleny detaily, jež neodpovídaly skutečnosti.
Vzhledem k tomu, že autorovi bylo v době této tvůrčí činnosti asi 15 let a v té době s počítači teprve začínal, je to velmi poutavý příběh. Grafická stránka odpovídá tehdejším kvalitám.
Autor slibuje pokračování a doufejme, že jeho další dílo bude buď stejné nebo lepší kvality jako to stávající.

Promítnout jako animovaný obrázek

Soubor poahadka.exe pohadka.gif
Velikost 283 KB 283 KB
Formát RAR (komprimovaný promítací program se soubory, viz. Použití) RAR (Animovaný obrázek
    Upraveno pomocí Paint Shop Pro 7

Pohádku si můžete stáhnout kompletní jakožto Freeware ale S AUTORSKÝMI PRÁVY!!!