Tomzan

Takže asi chcete o mě něco vědět, viďte? Tak tedy Vám něco povím....

Světlo světa jsem spatřil někdy kolem 13. července léta páně 1981 ve městě okurek, tedy ve Znojmě.
Žil jsem v Hrušovanech nad Jevišovkou až do září 1997, kdy jsem začal studovat na střední průmyslové škole v Břeclavi, kde jsem se nějakým myšlenkovým pochodem rozhodl studovat elektrotechniku.
Po úžasných 4 létech strávených na této škole jsem se nějak domotal k maturitě, kterou jsem nějak udělal.
Potom začala éra "Zlín"
Dostal jsem se na Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, kde jsem chtěl vystudovat na fakultě technologické automatizaci a řídící techniku. Po dalších dvou nezdarech jsem toho zanechal a jal se pracovat, poněvadž se mi to zdálo smysluplnější.
Nejdříve jsem byl rok ve Zlíně a nyní jsem přesídlil do Znojma, kde v současné době pracuji u jedné firmy, zabývající se výpočetní technikou.

Mezi mé koníčky patří zejména dobrý hudba rozličných žánrů a to vážnou hudbou počínaje, popíkem probíhaje a rockem a metalem konče. Dalším jsou fajn lidi, se kterýma rád zajdu na pivko či jinou sklenku k dobrému pokecu, i když toho kolikrát moc nenakecám... ;-)

Možná se ptáte, proč jsem tyto stránky stvořil a motám se kolem nich už přes 5 let. Odpověď je jednoduchá. Baví mě to. Nedělám to pro peníze ( i když bych se nezlobil), ale jenom proto, že mě to baví.
Když se podíváte na prvotiny mé práce, jistě uvidíte jakýsi pokrok. Můj cíl je předělat tyto stránky kompletně do PHP a MySQL, což nějakou dobu jistě potrvá a Vám nezbývá nic jiného, než trpělivě čekat, jestli se mi to podaří. jestli ne, nehažte po mě dlažební kostky či cokoliv jiného. Pokud ano, tak platí totéž ;-)

Nevím co bych ještě dodal, snad jen to, že pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mi napsat pomocí emailové stránky, ICQ či jinak. Zdar a sílu všem lidem...

 

Jestli chcete něco o mě vědět, tak si napište :-)